top of page

Проектування котеджних містечок

Ми пропонуємо забудовникам повний спектр послуг з проектування котеджних містечок. Ми спецілізуємось на розробці якісного привабливого житла, яке буде привертати увагу інвесторів та вдало продаватися.

Від задумки до реалізації

На цьому прикладі ми продемонструємо весь процес розробки котеджного містечка від 0 до впровадження. Ми покажемо, як створюється кожен елемент дизайну в інтер'єрі та фасаду, як виконуються технічні креслення будинків та генплану. А також, як усі напрацювання ведуть до наповнення сайту компанії візуальним матеріалом та доповненням маркетингової стратегії будівельної компанії.

1. Розробка планувань будинків

2. Розробка креслень таунхаусів

Все починається із розробки планувань майбутніх будиночків. На цьому етапі ми погоджуємо планування та типи житла.

При наявность декількох типів житла (наприклад, котеджі та таунхауси), ми розробляємо комплексні рішення для будівництва.

Ми маємо великий досвід створення інтерактивів для продажу нерухомості, приймали участь у соціальних проектах із використанням доповненої реальності.

Великий досвід у VR

На ринку України нема компанії, яка пропонує аналогічні послуги. Тому ваша нерухомість буде представлена ексклюзивною послугою на ринку країни.

Унікальність пропозиції

Можливість записувати відео з віртуальної реальності, роблячи презентації від першої особи, що привертає увагу до соціальних мереж та підвищує поінформованість про ваші об'єкти нерухомості.

Створюємо контент для соцмереж

Для особливо значущих проектів створюйте віртуальні тури з повним зануренням, надаючи клієнтам унікальний досвід взаємодії з нерухомістю, як у комп'ютерній грі.

Повне занурення для PR проектів

Чому саме ми?

Наші проекти

Gardd House

Prydesennya Eco Village

Fort Homes

Pro Місто

Ми маємо досвід роботи "під ключ" із великими будівельними компаніями і будемо раді співпрацювати по вашим проектам.

3. Розробка 3d планувань будинків

4. Візуалізація інтер'єрів

Для більш ефектного представлення нерухомості на сайті та у соцмережах ми додатково розробляємо 3D планування будинків. Цей ефект гарно впливає на потенціального інвестора та дозволяє краще оцінити переваги житла. 

Необхідна частина проекту - візуалізація інтер'єру будинків! Це не тільки гарне представлення житла, але й можливість клієнту самостійно зробити дизайн-проект на основі готового дизайну від будівельної компанії.

5. Створення віртуального туру по інтер'єру

6. Розробка генерального плану

Потенційні клієнти можуть оглянути об'єкти нерухомості, не залишаючи своїх будинків, що робить процес вибору зручнішим.

Неодмінною і дуже важливою частиною проектування - є розробка генплану котеджного містечка.

7. Візуалізація генерального плану

Готовий генплан слугує основою для сайту котеджного містечка. Від зовнішнього вигляду цього елементу залежить привабливість для потенційних інвесторів.

8. Візуалізація всіх елементів дизайну

Ми розробляємо та вигідно показуємо всі елементи дизайну котеджного містечка, демонструючи всі переваги майбутнього житла.

Потрібна консультація?

bottom of page