top of page

Квартира

для мрійників

(Київ · Україна · 2015)

(квартира)

ДИЗАЙН:

Олексій Безкоровайний, Олександр Таранов

Автори:

Характер житла залежить від душі господаря.

 

Цей проект залишив найтепліші враження від спільної роботи над інтер'єром, весь дух якого проникнутий легким натяком на індустріальний стиль, а невеликі лофтові акценти роблять його не похмуро-консервативним, а романтичним і трохи авантюрним.

Площа

55 м.кв

Кімнат

1 спальня, 1 санвузол

Про проект

Профіль-опис господарів: молода пара, люди, які не бажають підлаштовуватися під будь-які стандарти. Їх внутрішнє відчуття передається в кожній дрібниці в інтер'єрі. Будь-яка річ має своє значення і відіграє важливу роль в облаштуванні затишку і теплоти інтер'єру.

У кухні відсутні верхні шафки. У свою чергу, максимальна відкритість простежується в усьому: мінімум закритих шаф, максимум організованого зберігання. 

Меблева система уздовж стіни робить її акцентної, а також зручною для зберігання і виставки різних предметів декору, які господарі привозять з віддалених куточків планети. Великий стіл з висувними стільцями, дерев'яні меблі і невибагливий кухонний фартух. Все це речі, які не напружують зір і грою дерев'яної текстури додають інтер'єру теплоту.

Спальня має трохи американський характер, що виявляється в темній обробці стін і цегляній стіні за ліжком. Відкрита частина, стіл без громіздких нижніх ящиків, відкрита вішалка. Легкий безлад - може, і не сама схвальна риса характеру, але в ній є деяка загадкова розхлябаність, що дозволяє творчим людям перебувати в ресурсному стані і творити приголомшливі речі.

Ванна - це квінтесенція протесту проти загальноприйнятих стандартів. Куди не кинь оком, всюди дурдом. Дерево, бетон, зістарена плитка, металева решітка, перегородка з різнокольорових труб - незвичайне поєднання, що додає особливого шарму і витриманість всьому інтер'єру.

bottom of page