Счетчик тИЦ и PR Каталог сайтов OpenLinks.RU
top of page

Дизайн интерьера в современном стиле "Slant"

Футуристичний інтер'єр - це всього лише трохи більше незвичайний інтер'єр, ніж прийнято про нього думати. Але як же багато можна почерпнути про майбутнє з думок візіонерів, здатних фантазувати і йти далі буденності.

Завдання створити стильний, сучасний, незвичайний і оригінальний дизайн інтер'єру квартири стала неймовірно цікавою для команди дизайн-майстерні «GENESIS» . Було вирішено використовувати футуристичні елементи дизайну для додання інтер'єру унікальності. Футуристичний інтер'єр мало чим відрізняється від інших сучасних напрямків в дизайні, але його яскраві ефектні деталі надихають і не дають нудьгувати.

Колірна гамма і декор

Перше, що кидається в очі при знайомстві з дизайном інтер'єру, це те, що команда надихалася геометрією. Геометричні елементи стали основою унікального стилю житла. Це відображається не тільки в лаконічній меблів з прямими і чіткими лініями, але і в обробці і декорі кімнат.

З ефектних деталей варто виділити геометричну абстракцію в вітальні, яка спускається зі стелі, немов огортає телевізор і доходить до каміна і статі. Подібні геометричні інсталяції зустрічаються по всьому будинку, що надає всьому інтер'єру спільності і гармонії. Ще одним яскравим елементом є величезна біла 3D панно майже на всю висоту стіни, з якого немов вискакує кінь.

Не можна не відзначити помітні світильники, які звисають зі стелі в кухні і продовжують загальну тему геометричности в інтер'єрі. Великі кулі, овітие чорним прутом, гармоніюють з такими ж стільцями за обіднім столом. Весь інтер'єр грає на контрасті чорного і білого кольорів. То тут, то там можна помітити яскраві спалахи синіх, сірих і бежевих відтінків, ефектно доповнюють загальну стилістику.

Дизайн інтер'єру вітальні

Вітальня тут - це простора затишна зона відпочинку з власним каміном. Великий лаконічний м'який диван виступає центральним елементом кімнати. Тут же знаходиться незвичайне футуристично крісло прямо біля каміна, на якому можна відпочити з чашкою кави, спостерігаючи за вогнем. Високі стелі підкреслені великими панорамними вікнами, які при необхідності закриваються масивними шторами в підлогу. Вітальня об'єднана з кухнею і плавно перетікає в неї через їдальню зону.

Дизайн інтер'єру кухні і їдальні

Простора кухня - головна перевага будинку. Вона об'єднана з обідньою зоною для всієї родини, яка також заслуговує на увагу. Цікавий дизайн столу, який немов перетікає в ще один - це класне рішення для сім'ї з дітьми. Функціональна кухонна зона оснащена всім необхідним, а також великим стелажем для домашніх і кухонних дрібниць.

Дизайн інтер'єру спальні

Нічого зайвого і громіздкого - тільки ліжко з м'яким узголів'ям на всю стіну. Трохи далі захована компактна затишна бібліотека, яка є родзинкою футуристичного інтер'єру будинку. Ефектна деталь спальні - три досить низько звисаючих з високої стелі світильника. Зі спальні прибрано все зайве, щоб господарі могли відпочивати в спокійній не перевантаженою обстановці. А все решта функціональні зони розкидані по всьому будинку і гармонійно пов'язані один з одним.

round.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • G+
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Заходите:

​063-263-41-98

Звоните:

Пишите:

bottom of page