Счетчик тИЦ и PR Каталог сайтов OpenLinks.RU
top of page

Портфолио интерьеров дизайн студии "GENESIS"

В нашей работе мы всегда стараемся придерживаться максимальной реалистичности дизайн интерьера 3d изображений. Фото интерьеров 3d сделаны на уровне соответствия наилучшего сходства с живыми реализованными интерьерами. Такой подход дает клиенту ощущения присутствия и понимания концепции дизайнера.

Красивый дизайн интерьера придает жилью столь необходимое ощущение удовлетворенности заказчику от проделанной работы и вложенных денег в будущее гнездышко.

Ниже представлены красивые интерьеры современного дизайна, легкой классики, лофта и этнического стиля.

Дизайн интерьера фото 3D

Дизайн интерьера под ключ

Інтер'єр, дизайн, планування - гармонійне і грамотне поєднання кожного з цих елементів дозволяє створити комфортне, функціональне і затишний житловий простір. Дизайн-проект інтер'єру складається з пакету документації, що включає:

 • стильове і дизайнерське оформлення інтер'єру;

 • 3D візуалізацію потенційного інтер'єру після ремонту з меблями, освітленням і декором;

 • загальний кошторис матеріалів і робіт;

 • повні технічні дані для будівельників і майстрів по обробці та ін.

 

Дизайн-майстерня «GENESIS» пропонує вам розробити сучасний дизайн інтер'єру під ключ. Авторські дизайнерські рішення, індивідуальний підхід до кожного житлового об'єкту, використання ефективних методик для візуального збільшення і зонування простору, оптимальні рішення по плануванню - ми зробимо все, щоб ваш будинок став максимально комфортабельним, стильним і функціональним.

 

Розробка дизайну інтер'єру - основні етапи:

 

Дизайн проект включає безліч робіт для створення гармонійного інтер'єру в заданому приміщенні. Вся робота складається з наступних етапів:

 

 1. Збір технічних даних - виміри приміщення, розробка плану для майбутнього проекту, визначення функціональних зон житлового простору;

 2. 3D візуалізація - створення дизайну інтер'єру не обходиться без графічної об'ємної візуалізації. Замовнику пропонуються кілька варіантів оформлення інтер'єру, де вказуються використовувані кольори, матеріали та інші елементи оздоблення;

 3. Проектна документація - після того як готовий дизайн інтер'єрів, ремонт і будівництво не обійдеться без документів, де будуть враховані:

 • варіанти перепланування;

 • схема розташування джерел електрики і вимикачів;

 • креслення багаторівневих підлог;

 • перелік специфікацій, які будуть використовуватися при веденні ремонтних робіт і ін .;

4. Зразки - після підтвердження специфікації замовника представляються зразки будівельних і оздоблювальних матеріалів, текстиль, декор та інші елементи інтер'єру;

5. Кошторис - на основі проектної документації складається кошторис на необхідні матеріали для будівництва, ремонту, обробки та оформлення інтер'єру.

 

Грамотно складений і продуманий до дрібниць дизайн-проект інтер'єру можна вважати стовідсотковою гарантією якісного ремонту. Довіряючи роботу над проектом професіоналам, ви отримуєте:

 • точну візуалізацію майбутнього дизайну приміщення;

 • точний розрахунок необхідних для ремонту матеріалів;

 • раціональне планування житлового простору;

 • впевненість у відмінному кінцевому результаті;

 • економію часу.

 

Дизайн проект інтер'єру - переваги роботи з дизайн-майстерні «GENESIS»:

 

Рішення замовити дизайн інтер'єру в майстерні «GENESIS» - це кращий вибір для тих, хто цінує свій час і кошти, а також хоче створити стильний сучасний інтер'єр для комфортного життя. Кожен клієнт отримує як мінімум 5 вигідних переваг співпраці з майстерні:

 

 1. Продуктивна співпраця - для ідеального виконання всіх аспектів проекту, необхідно професійне узгодження роботи декількома фахівцями. В нашій команді працюють фахівці в різних областях проектування, планування, дизайну та оздоблення інтер'єрів, що гарантує кращий підсумковий результат;

 2. Реальне втілення ідей - ми створюємо візуалізацію і макети інтер'єрів, які можна в точності втілити в умовах вашого житла. Це не просто красива картинка - це реальний проект комфортного і затишного інтер'єру;

 3. Технічна експертиза - щоб мати можливість точно втілити задуманий дизайн ми проводимо будівельну експертизу, яка показує наскільки реально впровадження тих чи інших елементів в існуючу планування;

 4. Авторський нагляд - організація роботи декількох структур, що реалізують проект дизайнерської групи, дозволяє проконтролювати точність виконання кожного етапу, простежити за використанням потрібних матеріалів і квітів в інтер'єрі та ін. Авторський нагляд - це запорука впевненості в бездоганному результаті;

 5. Лояльне ціноутворення - ми завжди прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й замовлення, формуючи план проекту на основі тих коштів, які замовник готовий витратити на ремонт.

 

Дизайн-майстерня «GENESIS» - ваш найкращий помічник у створенні стильного красивого житла, комфортного для сучасної активної людини.

Создание дизайна интерьера

round.jpg
 • Facebook
 • Twitter
 • G+
 • YouTube
 • Pinterest
 • Instagram

Заходите:

​063-263-41-98

Звоните:

Пишите:

bottom of page