Счетчик тИЦ и PR Каталог сайтов OpenLinks.RU
top of page

Дизайн экстерьера и ландшафта

В процесі будівництва будівлі без попереднього проектування вельми складно зрозуміти, як буде виглядати його зовнішній фасад. Навіть при наявності докладних креслень складно уявити всю повноту картини. Для того щоб зрозуміти, як буде виглядати екстер'єр будинку необхідна детальна візуалізація. Саме для цього фахівцями дизайн-майстерні «GENESIS» розробляється комплексний дизайн екстер'єру будинку.

Використовуючи можливості програмного фотореалістичного 3D моделювання, ми створюємо кілька варіантів зовнішнього вигляду фасаду будинку, а також ландшафту прилеглих до нього територій. Детально пророблений макет дає замовнику повне уявлення про те, як буде виглядати будинок і ландшафт з різних ракурсів. У проекті дизайну фасаду враховується безліч деталей, починаючи від вибору архітектурного стилю фасаду і закінчуючи підбором рослинності і насаджень для озеленення території.

Дизайн экстерьера и фасада фото

Дизайн екстер'єру будівель

Розробка дизайну екстер'єру - це завдання, для реалізації якої необхідний високий професіоналізм і високохудожніх підхід, якими в повній мірі володіють фахівці майстерні «GENESIS». Дизайн екстер'єру приватного будинку, котеджу або іншої будівлі дозволяє опрацювати зовнішню естетичність, гармонійність і привабливість фасаду так, щоб він добре вливався в навколишнє середовище і був приємний для очей.

В процесі проектування дизайну екстер'єру обов'язково враховуються особливості прилеглого ландшафту, вибирається відповідний стиль і продумується кожна дрібниця для відповідності кінцевого результату побажанням і баченню екстер'єру замовником. У виборі дизайну фасаду ми враховуємо призначення будівлі - в залежності від типу будови буде підібрано найбільш підходяще і гармонійне оформлення екстер'єру.

У ескізний проект екстер'єру будівлі включаються такі деталі:

 • зовнішній вигляд фасаду будівлі;

 • тип і вид огорожі, його стильове оформлення і деталі;

 • клумби і рослинність;

 • малі архітектурні форми, такі як навіси, доріжки, додаткові будови та ін .;

 • декоративні елементи ландшафту.

Ландшафтний дизайн приватного будинку

Дизайн екстер'єру та ландшафтний дизайн нерозривно пов'язані. Розробка дизайну ландшафту - це робота з благоустроєм прилеглої до будівлі території з використанням природних засобів (рослин, каменів, грунту, води та ін.) І ефективних методик раціонального земельного зонування. Головне завдання облаштування ландшафту - гармонійно вплести природу і навколишнє середовище в повсякденне життя людини.

Планування посадок чагарників і рослин, опрацювання особливостей рельєфу, комплексне озеленення ділянки, проектування штучних водойм - всі ці, а також безліч інших робіт виконують фахівці дизайн-майстерні «GENESIS» для того, щоб перетворити прилеглу до будівлі територію в острівець природної гармонії, ідеально поєднується з фасадом.

Ландшафтний дизайн-проект дозволяє побачити зелені насадження та малі архітектурні споруди на ділянці ще до того, як він буде розпочато роботу з ним. За допомогою тривимірного програмування ми допоможемо підготувати екстер'єрний дизайн ландшафту для будинку вашої мрії.

Дизайн ландшафту перед будинком включає фотореалістичні комплексні макети, куди входить:

 • 3D візуалізація благоустрою та ландшафту території, прилеглої до будинку;

 • Детальна візуалізація екстер'єру з різних ракурсів для докладної демонстрації кінцевого результату замовнику;

 • Професійно опрацьовані ескізи будови з різних сторін, фасадів, території і зелених ділянок;

 • Графічна презентація окремих конструктивних і архітектурних об'єктів;

 • Комплексні креслення, ескізи і візуалізації додаткових споруд на прилеглій території (наприклад, басейну, фонтану, альпійської гірки та ін.).

Комплексний проект дизайну екстер'єру та прилеглої території дозволить повною мірою розкрити архітектурну концепцію, а також всі характерні і стильові особливості майбутніх споруд біля будівлі.

Фахівці дизайн-майстерні «GENESIS » допоможуть вам створити дизайн екстер'єру та ландшафту будь-якої будівлі під ключ - ми піклуємося про те, щоб кожна будівля було гармонійним не тільки зсередини, але і зовні.

Ведущий ландшафтный дизайнер

Юлия
Полищук

Дизайнер, визуализатор, визионер. Характерной особенностью Юлии является не только добрый характер, но и неиссякаемая тяга к новым открытиям в работе и своих возможностях. Каждая работа, каждый новый объект помогают раскрыть новые методы решения сложнейших задач.

 • White LinkedIn Icon
 • White Twitter Icon
 • White Google+ Icon
 • Facebook

Юлия Полищук - дизайнер интерьера, ландшафтный дизайнер, визуализатор, визионер. Характерной особенностью Юлии является не только добрый характер, но и неиссякаемая тяга к новым открытиям в работе и своих возможностях. Каждая работа, каждый новый объект помогают раскрыть новые методы решения сложнейших задач.

Юлия Полищук

round.jpg
 • Facebook
 • Twitter
 • G+
 • YouTube
 • Pinterest
 • Instagram

Заходите:

​063-263-41-98

Звоните:

Пишите:

bottom of page