Счетчик тИЦ и PR Каталог сайтов OpenLinks.RU
top of page

Дизайн интерьера маленькой квартиры

01.jpg

Дизайн інтер'єру однокімнатних квартир - непросте завдання для мешканців. Стиснуте обмежений простір не так просто задіяти дійсно правильно і ергономічно, щоб приміщення не втрачало ні функціональність, ні просторість. Команда фахівців дизайн-майстерні «GENESIS» допоможе вам навіть саму на вигляд маленьку квартиру перетворити в по-справжньому комфортний простір для життя.

Працюючи над проектами, ми дотримуємося важливих правил, які дозволяють продумати інтер'єр-дизайн малогабаритної квартири до дрібниць для досягнення найкращого ефекту оптимізації простору. Серед цих принципів можна виділити:

  • правильний підбір колірної гами для кожної кімнати зі створенням єдиного стилю житла, де будуть гармонійно поєднуватися всі елементи інтер'єрного дизайну;

  • знаходження найбільш ефективних рішень для розміщення побутової та електронної техніки без шкоди вільному простору житла;

  • грамотне використання освітлення для кожного приміщення;

  • вибір відповідного доречного декору, який, не привертаючи до себе уваги, був би гарним штрихом в оформленні інтер'єру.

Нужна ли перепланировка?

Разрабатывая дизайн интерьера в стиле минимализм для ограниченной в квадратных метрах квартиры на начальном этапе необходимо определиться в необходимости перепланировки. В некоторых случаях избежать ее можно, используя выразительные визуальные средства, зонирование и дизайнерские приемы. Помогут наглядно увидеть возможный дизайн маленьких интерьеров фото, которые вы можете найти на нашем сайте.

Однако перепланировка малометражного жилья зачастую помогает решить множество проблем, связанных со свободным пространством. Так можно убрать ненужные кладовые, перегородки, объединить комнаты и пр. Перепланировка жилья может осуществляться двумя способами: