Счетчик тИЦ и PR Каталог сайтов OpenLinks.RU
top of page

Дизайн интерьера кабинета

11.jpg

Хочеться сказати, що це одне з найбільш інтимних місць у всій квартирі або будинку. Кожен господар особливу увагу приділяє затишку і комфорту. Дизайн повинен виражати характер клієнта в рівній мірі із загальною продуманістю і гігієною сну. Всі ці елементи ми розглянемо і пояснимо.

1) Дизайн спальні може бути: мінімалістичний, сучасний, класичний, холостяцький або нарочито показною. Все це не стандартна класифікація, а, скоріше, наше спрощення різних видів оформлення спальні.

- мінімалістичні спальні припускають наявність ліжка. І все. Що ще потрібно дорослій людині для сну? Гаразд, жарт ... Насправді в ній може бути присутнім пара або одна тумба, світильник чи два. Телевізор не потрібен. У таких інтер'єрах він тільки заважає.

- сучасний інтер'єр спальні дає простір для дизайнера. Тут може бути навіть біо або електрокамін, що створює неповторну атмосферу затишку і тепла. Меблі зазвичай непомітна і не захаращувати собою всю спальню.

- класичний інтер'єр спальні складається з ліжка з лініями, властивими традиційним стилям. Це може бути зігнуте різьблене або м'яке високе узголів'я. Приліжкова лавка і крісло не будуть зайвими при достатньому розмірі спальні. Тут доречнішим буде шафа з орними дверцями і ніжками, ніж розсувний вбудована шафа-купе.

- холостяцький інтер'єр спальні може відрізнятися своєю сміливістю і неординарною обробкою. У ній може бути ліжко на дерев'яних піддонах, обробка стін штучним каменем або бетоном, незвичайна меблі в стилі лофт і т.д

- вигадлива спальня на показ - це більше прерогатива дорогих готелів і люкс інтер'єрів. Ця спальня призначена для того, щоб люди їй захоплювалися або перебували під враженням. Тут можливо комбінація різних стилів , які в звичайному інтер'єрі навряд чи поєднувалися б. Тим не менш, цей варіант можливий і іноді виходять справді вартісні речі.

Дизайн интерьера кабинета фото

2) Продуманность интерьера спальни закладывается в таких понятиях, как удобство кровати, наличие достаточного места для одежды или гардеробной, достаточное место для прохода и комфортного нахождения в помещении, а также отдельные зоны освещения.

Кровать для спальни стоит подбирать из потребностей клиента. Так, например, людям за 40 может быть более удобна высокая кровать, т.к. с нее проще вставать, не напрягая суставы ног и спину, а молодежь лучше себя чувствует на кроватях низких, лежащих практически на полу.

Шкафы в спальне - не последний пункт для продумывания. Очень важно соразмерить количество одежды с общей площадью, отдаваемой под шкафы. Часть одежды может находиться в прихожей, но это не касается повседневного гардероба, который вы используете часто и который должен быть всегда в удобной доступности.