Счетчик тИЦ и PR Каталог сайтов OpenLinks.RU
top of page

Дизайн интерьера квартиры и комнаты

Дизайн интерьера квартиры

Дизайн інтер'єру квартири починається з планування загального призначення приміщень і їх цільового призначення. Кожна кімната грає важливу роль в створенні, так званого, "живого організму" житлового простору. Не можна одне приміщення безболісно вилучити із загального плану, без того, щоб не змінити особливості майбутнього житла.

Планування квартири - основний етап у всьому дизайн проект. Це як ставити мету, до якої потрібно прагнути. І якщо дизайн проект квартири з візуалізацією і кресленнями - це докладний план дій, за яким працюють будівельники, то планування квартири є основою для розробки цього плану.

Перш, ніж почати дизайн проект ми виїжджаємо на об'єкт, робимо докладні обміри та створюємо кілька варіантів перепланування квартири. Зазвичай ми робимо 2-3 можливих перепланування. Причому, ці варіанти включають, як найпростіший хід (без знесення стін і зі збереженням вихідної планування від забудовника), так і абсолютно незвичайний варіант планування, який дозволяє подивитися на свою квартиру під іншим кутом і переосмислити ремонт під іншим кутом зору. Це можна назвати "виходом за рамки" звичного мислення, яке розвиває творчий підхід у клієнта і дає йому можливість відкрити для себе нові горизонти.

В інтер'єрі ми використовуємо різні стилі . Серед основних можна виділити: сучасний, лофт і неокласику. Але це далеко не єдині варіанти, тому ми пропонуємо вам підбірку основних стилів з докладним описом характерних особливостей і доцільності використання кожного стилю зокрема. Перейшовши на сторінку вибору стилю , ви можете з найбільшою точністю вибрати потрібний стиль і визначити, чи підходить вам даний напрямок дизайну.

Дизайн інтер'єру квартири фото:

 Дизайн интерьера квартиры содержит в себе такие этапы:

1) ЗНАКОМСТВО:

- обмеры помещения;

- предоставляем анкету и собираем техзадание на разработку дизайн проекта интерьера квартиры;

- делаем подборку из фотографий для определения стиля и будущего дизайна квартиры.

2) ПЕРЕПЛАНИРОВКА:

- делаем 2-3 варианта перепланировки;

- выбираем лучшее дизайн-решение;

- подписываем договор и начинаем дизайн проект интерьера квартиры.

3) ПРОЕКТИРОВАНИЕ:

- визуализация интерьера;

- разработка чертежей для строителей

- подбор всей необходимой мебели, материалов и оборудования.

4) СТРОИТЕЛЬСТВО:

- отдаем готовый дизайн проект интерьера квартиры;

- предоставляем проверенных мастеров и строителей;