Дизайн интерьера гостиной

Дизайн вітальні - одне з місць, що характеризують весь інтер'єр в цілому. Дизайн інтер'єру залу призначений, як місце відпочинку всієї сім'ї і гордість і обличчя всього приміщення. Від зовнішнього вигляду залежить імідж господаря і загальне враження гостей.
Сучасний дизайн інтер'єру вітальні може відрізнятися за розміром, стилістиці і пристрою функціональних зон:
1) Розмір вітальні в більшій мірі залежить від загальної площі квартири. Так, велика квартира дозволяє облаштувати простору відкриту вітальню-студію, яка об'єднана з кухнею і коридором. У такому випадку потрібно враховувати ряд чинників, таких як пристрасть до готування, кількість гостей і членів сім'ї, які будуть проводити час в загальному приміщенні, а також готовність господарів до того, що їх побут буде більш відкритим, а порядок на кухні потрібно буде наводити досить часто, щоб зовнішній вигляд кухні не псував враження ні собі, ні гостям.
Квартири середніх розмірів (60-70 м.кв) в базовій плануванні не так часто дають можливість зробити вітальню, об'єднану з кухнею. Тоді вона буде більш стандартна і звична в загальному розумінні клієнта (диван, телевізор, столик і крісло). За дизайном це не найцікавіший варіант, адже він рідко дає простір для творчості.
Самі ж маленькі квартири типу "смарт" можуть бути набагато цікавіше, незважаючи на свій малий розмір. Тут на перший план виходить функціональність і продуманість простору. Вітальня повинна легко трансформуватися в спальню, їдальню або кабінет. Зовнішня обробка відходить на другий план і може служить лише доповненням і стратегічного планування ергономіки вітальні.
Дизайн интерьера гостиной фото
2) Стилистика - как и в прочих помещениях задает общий характер квартиры. В неоклассике и эклектичных интерьерах дизайн интерьера зала может подразумевать собой наличие молдингов по стенам, высоких плинтусов и предметов интерьера с плавными линиями.
Дизайн интерьера гостиной в современном стиле имеет вид с большей свободой от мишуры и других мелких загромождающих предметов. Тут могут быть ровные элементы, лаконичные формы и порой, на первый взгляд, бесхитростный дизайн. Всё это на первый взгляд. В интерьерах 2000-2010 гг было обилие гнутых линий потолка, глянцевых потолков и узоров на обоях. На наш взгляд такие вещи скоротечны и, к счастью, недолговечны. Человек - создание "влюбчивое" и любит увлекаться всякими безделушками, которые ничего не значат. Сейчас же другие ценности и у людей нового поколения нет того количества ненужных вещей и старого постсоветского устройства ума. Они ценят интеллект и разумное отношения к себе и жизни. В интерьере ничего не должно напрягать, а скромность форм интерьера с лихвой компенсируется уровнем ремонта и выдержанностью цветового оформления.
Если вы не знаете, какой же стиль вам по вкусу, рекомендуем посетить раздел нашего сайта ВЫБОР СТИЛЯ, где вы сможете легко выбрать свой стиль, следуя простой график-схеме. Для каждого стиля мы подобрали фотографии-ориентиры и описание кому подходит каждый стиль.
3) Устройство гостиной не имеет четкой классификации, ведь количество комбинаций компоновки помещения может иметь десятки вариантов.
Наиболее привычным является наличие дивана и телевизора. К этому можно добавить кресло, торшер, камин, обеденную зону и даже кухню. Как мы писали выше, гостиную можно объединить с кухней и получить огромное общее пространство, в котором будет комфортно и уютно.