Счетчик тИЦ и PR Каталог сайтов OpenLinks.RU
top of page

БЛОГ о дизайне

В наш блог включены самые яркие примеры современного дизайна, которые несомненно влияют на жизнь обитателей этих домов и квартир, созданных лучшими дизайнерами мира.

 

Каждая статья блога показывает возможные решения сложных жизненных вопросов, связанных с дизайном интерьера, эргономикой и стилем жизни.

 

Здесь вы не увидите скучных оторванных от жизни проектов. Тут только то, что может пригодиться в условиях нашего быта и обычаев. О вкусах не спорят, их развивают. И мы будем развиваться вместе с лучшими примерами дизайнерского искусства.

 

1.jpg

TED talks о дизайне

TED - світове співтовариство людей різних дисциплін і культур, які шукають більш глибоке розуміння світу.

 

Вони вірять, в силу ідей, здатних змінювати відносини, життя і сам світ. У цій збірці зібрані найбільш цікаві та корисні виступи, присвячені дизайну і його впливу на людину.

 

Ви зможете дізнатися про науково-орієнтованому дизайні, які складові дизайну дозволяють досягти щастя і як в майбутньому саме ви зможете проектувати будівлі.

 

ВИДЕО о дизайне

Окремий розділ для любителів дивитися відео .

Світовий дизайн ніколи не стоїть на місці. Щороку, щоб не сказати, місяць або тиждень з'являються нові ідеї, здатні докорінно змінити наше сприйняття навколишнього середовища проживання і інструментів праці.

У коротких відео-оглядах показані одні з кращих зразків дизайн-думки і їх реалізації.

Тут розміщені міні-відео про незвичайні малогабаритні квартири, унікальний предметний і меблевий дизайн, а також приголомшливі приклади того, на що здатна людина і його невгамовна тяга до новаторства.

КНИГИ о дизайне

Ми вважаємо, що по-справжньому хорошим дизайнером не народжуються, а стають. Не можна просто взяти і стати їм, зробивши багато різних проектів.

Особистий досвід, звичайно, добре, але знання інших успішних дизайнерів - найкраща основа для професійного і особистого росту.

Книги , зібрані в цьому огляді, допоможуть зрозуміти свої сильні та слабкі сторони. Незважаючи на те, що дизайн буває різний (інтер'єр, графічний або веб-дизайн), все це переплітається між собою і має одну проблематику: вміння налагодити свій світ і навчити цьому клієнта.

bottom of page