Счетчик тИЦ и PR Каталог сайтов OpenLinks.RU
top of page

Дизайн офиса в современном стиле "Conference Hall"

Дизайн майстерня «GENESIS» розробила дизайн проект конференц-залу для великої української аграрної компанії.

Основне завдання полягало в створенні сучасного стильного функціонального простору з посадочними місцями на 14 осіб. Проект розроблявся для приміщення площею 42 м2. Головною метою стало розробити такий дизайн проект, який би враховував всі сторони ділового та корпоративного стилю компанії, включав кілька функціональних зон для роботи, очікування і відпочинку, а також не був надмірно сухим і суворим - завжди знайдеться місце для споглядання краси.

Конференц-зал розділений на дві функціональні зони. В одній встановлено великий робочий стіл, а друга призначена для відпочинку або очікування переговорів. Над зоною відпочинку розміщені великі світлі вікна на всю стіну. Зручні просторі дивани - то що потрібно під час очікування.

У куточку конференц-залу облаштована невелика, обгороджена колонами зона для секретаря зі своїм комп'ютерним столом, робочим місцем, стелажем з полками для книг і документами. Ця невелика зона ніяк не порушує гармонію ділового простору і навіть робить його ще більш функціональним.

Інтер'єр було вирішено оформляти в стриманих сірих відтінках. Яскраві акценти додавалися за допомогою дерев'яних панелей і стабілізованого моху. Інсталяція з стабілізованого моху виглядає неймовірно ефектно, соковито і оригінально, що робить конференц-зал не схожим на ті, що ми звикли бачити.

В якості підлогового покриття був обраний надійний, високоміцний і ефектний матеріал - вінілове покриття 2tec2. Освітлення конференц-залу здійснюється яскравими LED-профілями, а також прожекторами Viabizzuno, які дуже гармонійно вписуються в загальний інтер'єр. Освітлення повторює контури переговорного столу, що робить робочий простір як би виділеним всередині самого приміщення.

Посеред кімнати в стелю вмонтовано сучасний проектор для демонстрації презентацій та звітів під час нарад. Також на стіні за столом переговорів знаходиться великий телевізор, над яким висить екран для проектора, згорнутий в рулон.

Окрасою інтер'єру конференц-залу аграрної компанії виступає масштабне панно у вигляді карти України. Це індивідуальний шедевр мистецтва, виконаний з натурального каменю. Така помітна деталь гармонійно вписується і відповідає діловому інтер'єру залу переговорів.

Центр всього приміщення - це габаритний переговорний стіл. Він розрахований на 14 персон. Стільниця прямокутної форми в середині порожня - це створює ефект узагальненого кола, за яким бізнесмени вирішують робочі моменти. Кожне місце - це м'яке зручне крісло, яке, як і будь-який з елементів дизайну, прекрасно інтегрований в інтер'єр.

Всі елементи дизайну на місці, тут немає нічого зайвого або вигадливого - тільки лаконічні, стильні акценти, виграшно дивляться в загальному інтер'єрі. Команді «GENESIS» вдалося створити дійсно гарний і незвичайний дизайн проект з яскравими акцентами для аграрної компанії.

round.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • G+
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Заходите:

​063-263-41-98

Звоните:

Пишите:

bottom of page